O mně

Člověče, ty který tudy procházíš se svou duší, vítej v mém království barev, světel, energie a obrazů. Jmenuji se Iveta Švecová a jsem narozena 2.7. 1964 ve znamení Raka, který mi nadělil citový přístup k životu i umění, které bych ráda spolu propojila. Již dlouho se snažím pochopit proč tu jsem, jaký je můj úkol a jaká je moje cesta.

Někde jsem se dočetla, že člověk pozná, kdy jde spávným směrem podle toho, že to co dělá, ho maximálně baví a pohlcuje. Je u té činnosti tady a ted'. A to se mi stává, když maluji. Po tu dobu se dostávám úplně jinam, čas přestává existovat. Jsem jinde, kde je mi úžasně a to se pak promítá i do mých obrazů. Někdy to není jen ráj, je to tajemno, pohádkovo, někdy i trochu nebezpečno.

Na vás pak je vybrat si sami, který obrázek je pro vás, který zvládnete, který vás osloví. Používejte svoji intuici.

A ted' už opravdu něco o mně.

Vystudovala jsem umělecko-průmyslovou školu v Jablonci nad Nisou, obor rytec kovu. Pracovala jsem jako výtvarnice a později jako grafička.

Zajímá mě esoterika , tarot, mám kurz Reiky, 3 roky jsem chodila do kurzu malování mandal, 2 roky do kurzu arteterapie. Přes arteterapii a imaginaci jsem se dostala k pocitovým, intuitivním,esoterickým a energetickým obrázkům. Druhým rokem navštěvuji kurzy kreslení u pana Štroufa, malíře a ilustrátora, abych byla schopna lépe předávat to, co cítím.

Maluji i na šaty a trička. Každý kus je originál ručně malovaný.